קשרי אדריכלים

Blending with the right people

מרקט בלנד לא יוצרת עבורכם קשרי אדריכלים, יותר טוב
היא מלמדת אתכם ליצור אותם בעצמכם.

אחרי שנים רבות בענף הגענו להבנה שקשרי אדריכלים היא פונקציה שחייבת להיות חלק אינטגרלי ובלתי נפרד מהעסק עצמו. זו בדיוק הסיבה שאנחנו במרקט בלנד מציעות מערך תמיכה מלא ליצירת מחלקה של קשרי אדריכלים בתוך הארגון. החל מאיתור והשמה של מנהל/ת קשרי אדריכלים ועד להכשרה, תדרוך, העברת לידים, כולל ניתוח של דרכי פעולה ופנייה לאדריכלים.

יש לכם כבר מחלקה של קשרי אדריכלים או בעל תפקיד שאחראי על הקשרים בעסק? עוד יותר טוב, אנו יכולים לתרום לכם ולקדם אתכם!. היתרון שלנו הוא בכך שאנחנו משתמשות בכלים דיגיטליים המבוססים על רשימות שנאספו ונבדקו במהלך שנים ובעזרתם אנו מכוונות אתכם לנהל מעקב מדויק וידני בכלים דיגיטליים. כמו: פייסבוק, אינסטגרם ומערכות הדיוור השונות לצד בניית מערך שיווקי ייעודי לתחום האדריכלים הרלוונטי לכם. חלק בלתי נפרד מהעבודה בסטודיו שלנו כולל עיצוב, כתיבת תוכן והפצה למערכות מידע של אדריכלים ומעצבים הקשורים לתחום.

הפקת אירועים

יתרון נוסף שיש לנו בתחום קשרי האדריכלים הוא האהבה והיכולת שלנו להפיק אירועים שנחשבים לשם דבר בקהילת האדריכלים בארץ, כאשר היכולת האמיתית היא בהבאת קהל יעד איכותי ומותאם לאירוע.

בימים אלה, של ייבוא מקביל ותחרות מכל עבר, אנו מאמינות שהקשר האישי הוא החשוב מכל מרקט בלנד תטפל עבורכם בכל הקשור לאירוע, החל מבניית קונספט מתאים, הפקה מפנקת ומקצועית, הבאת הקהל הנכון והמדויק לאירוע שלכם, ועד לחשוב באמת – מרקט בלנד תהיה שם לסייע לכם לחזק את הקשרים האישיים שלכם ולמצוא את נקודת החוזק שלכם אל מול המתחרים.